Movies
Ratings
184
FrozenRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 1.5
One Missed CallRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
SecretRated ★ 1.5
Heart is...Rated ★ 1.5
OseamRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5