Movies
Ratings
443
The Kissing BoothRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.5
Cirque du Soleil: Worlds AwayRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Soul-MateRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Barbie in the NutcrackerRated ★ 3.5