Movies
Ratings
176
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
TumbleweedRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 2.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.0
Twilight GangstersRated ★ 2.5
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
NoahRated ★ 1.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
PoseidonRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Robin HoodRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.0
SurrogatesRated ★ 3.0