Series
Ratings
192
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.5
Heated RivalryRated ★ 3.5
The GreatRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.5
Framing Britney SpearsRated ★ 1.0- SkinsRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0