Movies
Ratings
148
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Crimson PeakRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5