Movies
Ratings
428
ExhumaRated ★ 1.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Walk UpRated ★ 3.0
UndineRated ★ 4.5
Death in VeniceRated ★ 2.5
Mishima: A Life in Four ChaptersRated ★ 4.0
Woman in the DunesRated ★ 4.5
JesusRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Vive L'AmourRated ★ 4.5
GrassRated ★ 3.5
Honokaa BoyRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
HalfwayRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
SproutRated ★ 4.0