Series
Ratings
26
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Kyle XYRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5