Movies
Ratings
835
Kidnapped: Elizabeth SmartRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 2.5
My Father, the BTK KillerRated ★ 1.5
Trainwreck: Balloon BoyRated ★ 1.5
Jailbreak: Love on the RunRated ★ 2.5
What Jennifer DidRated ★ 3.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 1.5
Wall to WallRated ★ 0.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Don't MoveRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.5
YoloRated ★ 5.0