Movies
Ratings
1795
YesterdayRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
The BrosRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
RushRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 4.0
Joe's ApartmentRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0