Movies
Ratings
1190
War MachineRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BrickRated ★ 1.0
StreamingRated ★ 0.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
The Old Guard 2Rated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5