Series
Ratings
52
The Art of SarahRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5