Movies
Ratings
573
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 4.5
Moon's PoolRated ★ 3.5
Time BeingRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 4.0
My Name is OonaRated ★ 3.0- SchmeerguntzRated ★ 3.5
- Blossom GraduationRated ★ 3.5
Down by LawRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0