Movies
Ratings
1017- The Way We LeanRated ★ 3.5
- BoosruckRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0- 2001 ImagineRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
The People UpstairsRated ★ 2.0
Happy HourRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5- In Our DayRated ★ 3.0
- Planet SpoiliaRated ★ 2.5
- 새출발Rated ★ 1.0
In Vanda's RoomRated ★ 3.5- PicnicRated ★ 1.5
- Open the Door PleaseRated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5