Series
Ratings
50
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 2.5- World War II: From the FrontlinesRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5
대학전쟁Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Chef's Table: PizzaRated ★ 5.0
MasterChef KoreaRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
FleabagRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0