Movies
Ratings
78
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5- The First RideRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 3.0