Movies
Ratings
39
The AttorneyRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 2.0
JunoRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 1.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0