Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.5
Queen of the RingRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 1.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 5.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 1.5
REBORN!Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0