Series
Ratings
23
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- 콩콩팡팡Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5