Movies
Ratings
154
Sentimental ValueRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5- Project 30 Warm-UpRated ★ 1.5
The Great FloodRated ★ 1.5
American PsychoRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 1.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- To Women Breaking ShacklesRated ★ 4.0
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
FlowRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 1.5
ChicagoRated ★ 4.5