Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Hacks Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 5.0
The Morning ShowRated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.5
Succession Season 4Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 4.5