Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
EchoRated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Monsters at Work Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0