Movies
Ratings
647
Project Hail MaryRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5