Series
Ratings
110
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
- Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0