Movies
Ratings
2010
BakudanRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
MercyRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 3.0
Addams Family ValuesRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 2.5
The Man Who Invented ChristmasRated ★ 3.5
Good FortuneRated ★ 2.5
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 2.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.5