Movies
Ratings
375
LucyRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Young & BeautifulRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
This Boy’s LifeRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.5
ResistanceRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 0.5