Movies
Ratings
300
Memories of MurderRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0