Movies
Ratings
418
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0