Series
Ratings
13
Slam DunkRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0