Movies
Ratings
674
Handsome GuysRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The Price of GoodbyeRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The QuiltersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 1.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0