Movies
Ratings
1261
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 1.0
BugoniaRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 2.0- TarotRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.0
HavocRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5