Movies
Ratings
304
The Big ShortRated ★ 5.0
MasterRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.0
That's My BoyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Brooklyn Brothers Beat the BestRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0