Titles you rated
The PacificRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5