Movies
Ratings
655
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0