Movies
Ratings
591
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 3.0
The RitualRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0