Movies
Ratings
720
BurningRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0
Dead to RightsRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.5
SiratRated ★ 2.0
Project YRated ★ 1.5
CultRated ★ 2.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Noroi: The CurseRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
My SunshineRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5