Movies
Ratings
176
The Parent TrapRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0