Movies
Ratings
375
WhiplashRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 1.0
JunoRated ★ 2.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 1.0
BoltRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 1.5
Officer of the YearRated ★ 2.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
EnchantedRated ★ 4.5
PenelopeRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
HitchRated ★ 3.5