Movies
Ratings
677
OppenheimerRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The TableRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 1.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0