Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Duty After SchoolRated ★ 1.0
Black KnightRated ★ 1.5
Goodbye EarthRated ★ 0.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 2.0
Death's GameRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0