Movies
Ratings
782
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- NamelessRated ★ 4.0