Series
Ratings
102
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0