Movies
Ratings
141
StokerRated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.0