Titles you rated
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The PacificRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Crown Season 5Rated ★ 3.5