Movies
Ratings
105
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.5