Series
Ratings
195
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Selling SunsetRated ★ 3.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Selling Sunset Season 3Rated ★ 3.0
Selling SunsetRated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0