Movies
Ratings
45
OrphanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5