Series
Ratings
221
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0- Love Like a K-DramaRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
Not OthersRated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0