Series
Ratings
138
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.0
Pan AmRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
SirensRated ★ 2.5
Drop Dead DivaRated ★ 4.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5