Series
Ratings
34
Taxi DriverRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 5.0