Movies
Ratings
1501
Us and ThemRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 4.0- Eerie GrannyRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HabitatRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5